Showroom Jura w Gdańsku

Szukasz dobrego ekspresu domowego? A może upatrzyłeś sobie ekspres Jury i chciałbyś się upewnić czy Twój wybór jest dobry? Wpadnij do nas, spróbuj wybornej kawy (w tym wyjątkowego Cold Brew) z najnowszej Jury Z10.
Z chęcią opowiemy Ci o ofercie Jury, dobierzemy idealny ekspres i opowiemy jak go eksploatować by służył długie lata.
Chcesz wiedzieć więcej? Masz specjalne życzenia co do prezentacji?

Skontaktuj się z nami : 609 557 636 lub sklep@coffema.pl
Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

OFERTA EKSPRESÓW JURA

ZAPRASZAMY do oddziału Coffema w Piasecznie!

Rozwijamy się! Mamy przyjemność poinformować, że przenieśliśmy nasz oddział w województwie mazowieckim z miejscowości Janki do Piaseczna!

Nowe miejsce ? nowe możliwości ? Zapraszamy do Showroom?u

Kontakt z konsumentem jest dla nas priorytetem, dlatego wraz z naszym partnerem strategicznym Hello Coffee udostępniamy wam specjalną przestrzeń, zapewniającą optymalną prezentację naszej oferty.

Jeżeli jesteś ciekawy, bądź zastanawiasz się nad zakupem ekspresu do kawy? u Nas obejrzysz sprzęt i porozmawiasz z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy chętnie Ci doradzą i udzielą wszystkich potrzebnych informacji.

Jeśli szukasz idealnego ekspresu do swojej restauracji, hotelu bądź gastronomii, koniecznie nas odwiedź!

Aby umówić się na prezentację produktową warto przedzwonić pod numer 609510558, (58) 326 34 50 ewentualnie napisać na handel@coffema.pl

Coffema rozszerza swoją działalność na Szwajcarię

Coffema GmbH, dostawca w zakresie innowacyjnych technologii ekspresów do kawy, otworzył we wrześniu 2019 swój szwajcarski oddział. To kolejny kraj w którym Coffema planuje ekspansję.
Firma do tej pory działała w Niemczech, Holandii, Danii, Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na każdym z tych rynków udało jej się wypracować opinię solidnego partnera w biznesie.

We keep your business awake.

×