Nasza misja:

Dobra kawa. Dla wszystkich!

Wszędzie.

Zrealizowaliśmy naszą misję tylko wtedy, gdy klienci chcą kupić u nas kolejny ekspres do kawy.

Bo oznacza to, że zarekomendowaliśmy maszyny idealnie dopasowane do wymagań i wielkości firmy.
Z pewnością przekonaliśmy klienta do naszych usług i sprawiliśmy, że każdego dnia czuł, że jest w najlepszych rękach.

Ale nasza praca wykracza daleko poza maszyny i serwis. Chodzi o ludzi. Ponieważ naszych klientów i pracowników łączy wielka pasja do kawy.

Kaffe, Kawa, Kaffi, Coffee…

Coffema Poland jest integralną częścią prężnie rozwijającej się Grupy Coffema, która poza Polską działa w Niemczech, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Od wielu lat wyznaczamy standardy na polskim rynku ekspresów, będąc jego znaczącym graczem. Coffema oferuje szeroką gamę tradycyjnych ekspresów ciśnieniowych, w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych, ekspresów przelewowych, warników do wrzątku, automatów do gorącej czekolady, młynków, wyposażenia dodatkowego oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych.

Coffema nie jest producentem ekspresów do kawy, lecz generalnym importerem wielu znanych i cenionych na całym świecie marek. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na rynku polskim, doskonałych, włoskich ekspresów Carimali, szwajcarskich superautomatów Eversys oraz ekspresów Jura.

Wśród klientów Coffema znajdują się znane sieci stacji benzynowych, krajowe i międzynarodowe sieci hotelowe, restauracje, bary, pub’y, kawiarnie, lotniska, biura, sieci fast-food, znani producenci kawy oraz liczne firmy handlowe.

Jesteśmy tam, gdzie ludzie pragną dobrej kawy.

Coffema w liczbach

pracowników

25

pracowników

własnych techników serwisowych

12

własnych techników serwisowych

lat doświadczenia

30

lat doświadczenia

showroomy w Polsce

2

showroomy w Polsce

obsługiwanych krajów

3

obsługiwanych krajów

We keep your business awake.

×